Każdy człowiek miewa lepsze i gorsze dni. Te pierwsze niosą ze sobą zwykle spory ładunek euforii. Czujemy skrzydła, a nasza sztuka latania nie jest już najtrudniejszą ze sztuk.. 🙂 Znacie to uczucie? Kiedy po prostu człowiek trafia na właściwą falę i nagle wszystko jest dobrze. Przez każdy gest przemawia niespożyta radość życia. Pozytywne nastawienie jest zaraźliwe..

Ale bywają też dni tej drugiej kategorii.. Kiedy niewiele się udaje, kiedy każdy, nawet niewielki problem staje się niemożliwym do spełnienia zadaniem.. Kiedy pękają lustra, tłuką się szklanki, a w oczach zupełnie bez powodu pojawiają się łzy.. Kiedy wszystko jest po prostu zupełnie inaczej niż było zaplanowane…

O ile pierwsza kategoria dni jest dla wszystkich prezentem, to te drugie też czasami nadchodzą.. Ja lubię mieć jakiś plan awaryjny do wykorzystania w tych chwilach słabości. Staram się zrobić coś dla siebie. A ponieważ nie mam cierpliwości do malowania paznokci, nie zawsze warunki pogodowe sprzyjają kąpieli, to często mój wybór pada na spacer ścieżkami wyobraźni poprzez bezmiar internetowego oceanu w poszukiwaniu koronkowej bielizny. Oglądam wzory, modele, szukam inspiracji i czasem nawet uzupełniam swoją kolekcję.

Wielokrotnie moją uwagę zwracają projekty niszowe, bielizna nieoczywista, pełna klasy i elegancji. Nie lubię produkcji masowej, nie jestem fanką sieciówek, bo ich produkty zakładają dopasowanie do każdej sylwetki. Doceniam zawsze indywidualne prace projektowane i wykonywane na specjalne zamówienie. Bielizna, która powstaje w kolorach, jakie pasują do mojego nastroju, a jej rozmiar dopasowywany jest do mojej sylwetki. Do mojej, a nie do tej statystycznej.

Wśród wielu propozycji, które można znaleźć w sieci, wciąż uwagę zwracają koronki koniakowskie. Wyróżnia je nie tylko ręczne wykonanie, ale także bawełniana nić, która w sposób wyjątkowy otula skórę.  Każdy element garderoby z Koniakowa jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Każdy urzeka prostotą i elegancją. Jest to wyjątkowa propozycja dla kobiet, które na równi z pięknem i oryginalnością cenią sobie wygodę i komfort użytkowania. Koronka z Koniakowa, zawsze miękka i delikatna, posiada w sobie wyjątkowy magnetyzm. Nie bez powodu zdobi kobiety z całego świata…

W mojej kolekcji bielizny jest wiele wyjątkowych elementów. Jako wielbicielka koronki, wyszukuję jej najrozmaitsze warianty, aby każdego dnia składać sobie w ten sposób mały hołd.

Koronki mają duszę, a ta zawsze stanowi odwzorowanie mojego nastroju. Spróbuj sama, przekonaj się ile kobiecej siły wyzwala taki niepozorny kawałek koronkowego dzieła sztuki..